Začátek plesové sezony v netradičním stylu

Po zkušebním veleúspěšném prvním ročníku plesu v lednu 2018, ještě s názvem „Active Tour ples“, se stejný organizační tým pokusí v lednu 2019 minimálně udržet velmi vysoko nastavenou laťku. V nastolené tradici na úvod plesové sezóny tedy rozhodně hodláme pokračovat, jen s novým názvem „Ples Tour de Zeleňák“, který nám lépe zapadá do konceptu našeho sportovního snažení. Útulné prostředí na Dymníku, příjemný personál a především “aktivní” program celého večera jistě znovu rozveselí většinu účastníků plesu.

Atraktivní moderátor Marek Vobr společně s kapelou PEGAS nikoho z nás nenechá jen tak sedět na židli. Nabitý a loňským ročníkem prověřený program celé akce přinese zcela určitě spoustu veselých zážitků. Hřebem večera bude znovu vyhlášení nejlepších cen v divácké TOMBOLE !!!

Pozorně čtěte také “propozice” plesu na plakátu. Důležitou součástí vašeho outfitu by mělo být dodržení večerního dresscodu v podobě společenských šatů s doplňkem v zelené nebo šedé barvě.

Vstupenky v ceně 290 Kč jsou v prodeji od 22. listopadu 2018 a to pouze na telefonu 776 490 210 nebo mailu katerina.zezulova@email.cz. V prodeji budou ale také tzv. Sponzorské vstupenky v ceně 1000 Kč. Každý majitel takové vstupenky podpoří celoroční činnost dětského cyklistického oddílu a stává se veřejným sponzorem akce, uvedeným na reklamním banneru, který bude umístěn v centru sálu na Dymníku.

Program plesu:

  • 19-20h – zpřístupněný sál
  • 20h – zahájení plesu
  • 21:15 – výuka tance
  • 21:45 – prodej tomboly
  • 22:30 – (ne)společenské hry
  • 23:45 – vyhlášení tomboly o hodnotné ceny
  • 1:00 – … – DJ Mára – reprodukovaná hudba na přání

Pozn.: v neuvedených časech hraje nejen k poslechu, ale především k tanci kapela PEGAS

Tak nezapomeňte – 12. ledna 2019 na Dymníku !!!

Těší se na vás usměvavý tým Mandavan, z.s.